Elering un Igaunijas Arhitektu Savienība izludina augstsprieguma tīkla torņa dizaina konkursu

Igaunijas elektrības un gāzes piegādes kompānija Elering sadarbībā ar Igaunijas Arhitektu Savienību ir izsludinājusi konkursu Harku-Lihula-Sindi 330/110 kilovoltu  augstsprieguma tīkla torņa konceptuālajam dizainam. 

Elering valdes priekšsēdētējs Taavi Veskimägi uzskata, ka īpaša dizaina elektrotīkla tornis nepieciešams vairāku iemeslu dēļ: “Pirmkārt elektrotīkla tornim  jāveicina tehnoloģiski advancēt elektrotīkla integrācija dabīgajā vidē,  bet tajā pašā laikā tam jāveicina Igaunijas iedzīvotjāju izpratni par elektrotīklu nozīmi mūsdienu sabiedrībā.”.

Konkursa veiksmīgas norises rezultātā Elering iekļaus izstrādātā torņa būvnniecību Harku-Lihula-Sind elektrolīnijas izbūves iepirkumā, kas tiks izsludināts šī gada otrajā pusē. Torņa atrašanās vieta plānota Ääsmäe-Haapsalu un Risti-Virtsu lielceļu krustojumā.

Igaunijas Arhitektu Savienība ir izstrādājusi dizaina konkursa uzdevumu un nolikumu. Trīs arhitektūras un divi dizaina speciālisti sastādīs konkursa žūriju. Žūrijas locekļi ir arhitektu Urmas Muru un Toomas Tammis, dizainere Maria Pukk, un divi Elering pārtāvji –  Kalle Kilk and Ain Köster.

Konkursa beigu termiņš ir 2016. gada 30. maijs. Dizaina konkurss tiek organizēts kā tiešais iepirkums, par ko vairāk informācijas pieejams publisko iepirkumu reģistrā: šeit.

Konkursa dokumenti ir daļēji pārtulkoti angļu valodā, bet konkursa oficiālā valoda ir igauņu.

 Vairāk informācijas piejams arī šeit.

Kontaktinformācija:

Ingrid Mald-Villand

Managing director

Estonian Association of Architects

www.arhliit.ee

 

Publicēts: 25.04.2016.Partneri