Apakšsadaļas

Audrius Ambrasas

Audrius Ambrasas ir ievērojams lietuviešu arhitekts un arhitektu biroja "Audrius Ambrasas Architects" dibinātājs un vadītājs. Pēdējo divu desmitgažu laikā A. Ambrasas ir radījis plašu arhitektūras darbu klāstu, kas ir kļuvis par būtiskām Viļņas pilsētas ainavas sastāvdaļām. Arhitekta profesionālā darbība ir atzinīgi novērtēta ar vairākiem apbalvojumiem un nominācijām, ieskaitot prestižo starptautisko arhitektūras balvu, ko piešķīra "Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design". A. Ambrasas aktīvi darbojas akadēmiskajā vidē, kā pasniedzējs Viļņas Ģedimina tehniskajā universitātē, un aktīvi iesaistās dažādās sabiedriskās iniciatīvās. 

Bert Gellynck

Berts Gelinks ir arhitekts, pilsētplānotājs un Briselē, Beļģijā, bāzētās dizaina studijas "1010AU" līdzdibinātājs. No 2007. gada līdz 2023. gadam B. Gelinks bija studijas mentors Gentes Universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē, kā arī pasniedza Ārnhemas (Nīderlande) un Tilburgas (NL) Mākslas akadēmijā un 2012.-2013. gadā bija viesprofesors RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātē.

Kristiaan Borret

Kristiaans Borrets ir Briseles galvaspilsētas reģiona būvniecības meistars un galvenais arhitekts. Kopš 2005. gada K. Borrets ir Gentes Universitātes pilsētvides dizaina profesors. Viņa profesionālajā darbībā ir izteikta cieša mijiedarbība starp teoriju un praksi, dizainu un politiku, kā arī starp arhitektūru un pilsētplanēšanu, ietverot gan sabiedrisko, gan privāto sektoru. Konkrēti K. Borrets ir veicis teorētiskus pētījumus par mūsdienu pilsētu transformācijām un piedalījies dažādos pilsētvides attīstības projektos Beļģijā, Nīderlandē un Francijā. K. Borrets tika godināts ar apbalvojumu "Flemish Culture Award for Architecture" 2013. gadā, kas atspoguļo viņa izcilos ieguldījumus arhitektūrā.

Partneri