Galvenā arhitekta vakance Liepājā

LIEPĀJAS PILSĒTAS BŪVVALDE
aicina pievienoties savam kolektīvam

GALVENO ARHITEKTU (-I)
(uz nenoteiktu laiku)

Galvenie darba pienākumi:
- pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principu ievērošanu Liepājas pilsētas pašvaldības teritorijā;
- popularizēt sasniegumus Liepājas arhitektūrā;
- līdzdarboties pilsētas attīstības plānošanas dokumentu izstrādē un īstenošanā;- savas kompetences ietvaros nodrošināt būvniecības procesa tiesiskumu Liepājas pilsētas pašvaldības teritorijā.

 Prasības pretendentam:
- otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība arhitektūras nozarē
- darba pieredze arhitektūrā vai radniecīgā nozarē
- būvniecību, teritorijas plānošanu un saistītajās nozarēs esošo reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana
- augsta atbildības sajūta un precizitāte
- analītiska domāšana, precizitāte, uz rezultātu orientēta pieeja darbam
- informācijas izklāsta prasmes un argumentācijas spējas
- vēlme un spēja pastāvīgi apgūt jaunas zināšanas un prasmes
- spēja darboties komandā un prasme sastrādāties ar dažāda līmeņa darbiniekiem
      Kā priekšrocība tiks uzskatīta:
- praktiskā darba pieredze arhitektūras un teritorijas attīstības plānošanas jomā
- B kategorijas autovadītāja apliecība
- izpratne par pašvaldības attīstību veicinošiem jautājumiem un attīstības plānošanas dokumentiem

Piedāvājam:
- dinamisku un atbildīgu darbu
- iespēju pilnveidot savas zināšanas un pieredzi
- profesionālās izaugsmes iespējas
- atalgojumu 1540 eiro pirms nodokļu nomaksas
- sociālās garantijas
- darba vietu Liepājā

Izvirzītajām prasībām atbilstošos pretendentus (-es) lūdzam pieteikuma dokumentus (pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV)) ar norādi „Galvenā arhitekta vakancei” gaidīsim uz e-pasta adresi gita.lukate@liepaja.lv līdz 2019. gada 18. jūnijam ieskaitot

Tālrunis uzziņām 63404767

Mēs augstu novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

Piesakoties pretendents/-e piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai personāla atlases procesā 3 mēnešus no dokumentu iesniegšanas brīža. Gadījumā, ja pretendents/-e nevēlas sniegt savu piekrišanu turpmākai savu personas datu apstrādei šādam mērķim, lūdzu norādīt to pieteikumā.

Partneri