10. novembrī seminārs par Tallinas arhitektūras biennāli

Šī gada 10. novembrī interesenti tiek aicināti apmeklēt semināru/diskusiju par Tallinas arhitektūras biennāli.

Pasākuma norises vieta un Laiks:
2015. gada 10. novembris
plkst. 15:00
Latvijas Arhitektu savienības telpās – Torņa ielā 11, Rīgā.

Diskusijā piedalīsies:
Kristīne Budže ar 3 top tēmām: Kas ir Tallinas arhitektūras biennāle? Kas ir Tallinas arhitektūras biennāle 2015? Kāpēc par jaunākajām tehnoloģijām runāt ir bīstami?

Oskars Redbergs uzstāsies ar nelielu prezentāciju par ceļojošo arhitektūras izstādi "9 Rīgas stāvokļi. Pilsētas atjaunošana un transformācijas - Rīgas pilsētvide un arhitektūra", kā arī sniegs pārskatu par izstādes koncepciju, saturu un mērķiem. Pastāstīs par organizētajiem, izstādi pavadošajiem satelītpasākumiem - konferenci Architecture as a dialog. New approaches towards transformation of architectural heritage between Riga and Tallinn un mūsdienu audiovizuālās mākslas instalāciju, kuru Rīgas izstādei Tallinas biennālei ietvaros izveidoja Berlīnes mākslinieks Geo Reizingers.

Gunita Kuļikovska: Latvijas ekspozīcija World Without Architect?
Atvērta saruna ar ekspozīcijas autoriem un kuratori, par World Without Architect? ekspozīcijas konceptu un to, kā radās iniciatīva un ekspozīcijas ideja.
Starpdisciplinārā autoru komanda sastāv no arhitektūras un tehnoloģijas jomas jaunajiem profesionāļiem. Autori dalīsies pieredzē par sadarbību astoņu mēnešu garumā - ko jaunu ieguva kā arhitektūras, tā arī tehnoloģiju pārstāvji.
Sarunas dalībnieki tiks iepazīstināti ar virtuālās realitātes programmatūru pielietošanu arhitektūras praksē, tās nākotnes iespējām un projekta turpmākajiem plāniem, kā arī būs iespēja piedalīties ekspozīcijas demonstrējumā.

Pasākumu organizē Rīgas Pilsētas Arhitekta BirojsPartneri