Abschliff Latvija pasākums "Rīgas Parketa dienas 2024"

12.03.2024

12. un 13. martā Kūltūras pilī "Ziemeļblāzma" atkārtoti norisināsies pasākums „Rīgas Parketa dienas“. Tajā tiksies nozares profesionāļi / eksperti no Latvijas, Vācijas, Austrijas ar illgadēju darba pieredzi sava darba jomā, kā arī interjera dizaineri, arhitekti un entuziasti, kuri vēlas sākt no nulles vai paplašināt savas jau esošās zināšanas.

Kad: 12. un 13. marts
Kur: Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Ziemeļblāzmas iela 36, Rīga
 

"Abschliff Latvija" rīkotais pasākums ir teorētisku un praktisku semināru kopums. Semināru centralās tēmas būs: koka grīdu atjaunošana, restaurēšana un kopšana, epoksīda grīdu pārklājumi un dizains, koka māju fasādes atjaunošana, un iekštelpu un āra apbūve ar dabiskiem materiāliem.

Būs iespēja apmeklēt sev piemērotākos seminārus, uzināt nozares jaunumus, uzdot jautājumus, piedalīties diskusijās un baudīt "Ziemeļblāzmas" šarmu. Pasākuma laikā vienkopus būs apskatāmi parketa izstrādājumi, kas tiek ražoti Latvijā, Igunijā, Lietuvā un Vācijā. Abas dienas būs iespējams nobaudīt pusdienu maltīti un dzērienus.

"Abschliff Latvija" rīkotais pasākums "Rīgas parketa dienas" notiks jau trešo reizi. Apmeklētaji, kuri apmeklēja pasākumu iepriekšējos gados, vērtēja to kā interesantu, vērtīgu un jaunas idejas rosinošu.

Dalības maksa: 15 EUR (1 diena) vai 20 EUR (2 dienas). Pērkot 3 biļetes un vairāk, dalības maksa 1 personai par abām dienām 15 EUR.

Pieteikšanās semināram: vietu skaits seminārā ir ierobežots, tādēļ lūdzam jūs veikt pieteikšanos līdz 08.03.2024 pa tālr.: +371 67843844 (Kontaktpersona Emīlija Jaksa).

Vairāk informācijas

Partneri