CFLA labās prakses seminārs ES fondu projektu īstenotājiem

16.04.2024

Atjaunota informācijapieejams semināra ieraksts.

Trešdien, 24. aprīlī, notiks tiešsaistes seminārs “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā”, kur Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) un citi eksperti informēs par aktualitātēm Eiropas Savienības (ES) fondu jomā, īpašu uzmanību veltot publisko iepirkumu jomai. Par iniciatīvas "Jaunais Eiropas Bahaus" principiem infrastruktūras attīstībā un arhitektūras un ēku projektēšanas iepirkumiem seminārā runās Latvijas Arhitektu savienības valdes locekle Anda Kursiša.

Uzmanības fokusā — iepirkumu dažādie aspekti, tai skaitā par piedāvājumu izvēli, zaļo publisko iepirkumu, tipiskākās kļūdas ES fondu projektu iepirkumu praksē un CFLA ieteikumi projektu īstenotājiem, sociāli atbildīga iepirkuma būtība, kā arī arhitektūras un būvniecības publisko iepirkumu specifika.

Seminārs tiek organizēts sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, PROVIDUS un Latvijas Arhitektu savienību. Seminārā varēs uzzināt arī pieredzes stāstus — ar tiem dalīsies Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas un Būvniecības valsts kontroles biroja pārstāvji.

Semināra tiešraidi varēs vērot CFLA mājaslapā un CFLA Facebook lapā trešdien, 24. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 15.30.

Informācija par darba kārtību — šeit. Seminārs ir bezmaksas, un iepriekšēja reģistrēšanās nav nepieciešama.

CFLA seminārus “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā” rīko divas reizes gadā, apkopojot būtiskākās tēmas ES fondu jomā. Šī būs trīspadsmitā reize, kad notiek labās prakses seminārs.

 

Latvijas Arhitektu savienības dalība un konsultācijas tiek sniegtas projekta “Sabiedrības interešu pārstāvība arhitektūras un vides veidošanas publiskajos iepirkumos” (2024.LV/NVOF/MIC/112/24) ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par prezentāciju saturu atbild Latvijas Arhitektu savienība.

 

Partneri