Finansējums iedzīvotāju iniciatīvām un publiskās telpas kopradei

26.07.2023
Aicinām iesniegt projektus finansējuma saņemšanai divos Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) Jaunā Eiropas Bauhaus uzsaukumos iedzīvotāju iniciatīvām un publiskās telpas kopradei.
 
1. Finansējums ilgtspējīgām, skaistām un iekļaujošām iedzīvotāju iniciatīvām (Connect NEB Call for proposals to advance sustainable, beautiful, and inclusive initiatives).
 
Finansējums tiks piešķirts iedzīvotāju iniciatīvām, kas risina Eiropas pilsētu, piepilsētu un lauku problēmas ar fokusu uz ilgtspēju, skaistumu (pieredzes kvalitāti) un iekļaušanu.
Projektus var pieteikt jebkura juridiska persona (tikai viens pieteicējs).
 
Finansējuma lielums – 80 % (līdz 15 000 eiro) no kopējās projekta summas;
Pieteikšanās termiņš – 29. septembris;
Tiešsaistes infosesija – 31. jūlijā plkst. 11.00 (plkst. 10.00 CET).
 
Vairāk informācijas par pilno uzsaukuma tekstu un noteikumiem
 
 2. Finansējums publiskās telpas kopradei (Co-create NEB Call for proposals to build sustainable, beautiful and inclusive public space).
 
Finansējums tiks piešķirts publiskās telpas projektiem, kas risina Eiropas pilsētu, piepilsētu un lauku problēmas ar fokusu uz ilgtspēju, skaistumu (pieredzes kvalitāti) un iekļaušanu.
Projektus var pieteikt jebkura juridiska persona partnerībā ar pašvaldību, reģionu vai pašvaldības iestādi (kopā 2 līdz 4 partneri).
 
Finansējuma lielums – 75 % (līdz 45 000 eiro) no kopējās projekta summas;
Pieteikšanās termiņš – 16. oktobris;
Tiešsaistes infosesija – 31. jūlijā plkst. 12.00 (plkst. 11.00 CET).
 
Vairāk informācijas par pilno uzsaukuma tekstu un noteikumiem
 
Piedaloties EIT uzsaukumos 2022. gadā, finansējumu vai tehnisko atbalstu iedzīvotāju iesaistei un kopradei saņēma Latvijas projekti no Liepājas, Alūksnes, Cēsīm un Aizputes.
 
Informāciju sagatavoja Jaunā Eiropas Bauhaus Latvijas kontaktpunkts Latvijas Arhitektu savienībā.

Partneri