GUNTA BOLES BALVAS UN IVARA STRAUTMAŅA LATVIJAS REĢIONĀLĀS ARHITEKTŪRAS 2015.GADA PRĒMIJAS LAUREĀTI

Dažas dienas pirms Ziemassvētkiem, pēc jauno arhitektu aizstāvētiem un novērtētiem diplomdarbiem, RTU Arhitektūras un pilsētprojektēšanas fakultātē notika gadskārtējā ASV dzīvojošā latviešu būvinženiera, Gunta Boles iedibinātās naudas balvas (3000.- USD) un atzinības diplomu pasniegšana vienam no labākajiem arhitektūras specializācijas studentiem un vienam no labākiem Būvniecības inženierzinātņu fakultātes studentiem.   

ASV dzīvojošā latviešu izcelsmes būvinženiera RTU Goda doktora Gunta Boles prēmija šoreiz tika pasniegta jau 24.reizi. Uzklausot un izvērtējot 6 jaunos arhitektus, prēmijas pretendentus : Valdi Gūtmani, Ati Sedlenieku, Andru Odumani, Ketiju Sīli, Dārtu Dambi un Lieni Švarcu par atbilstošāko balvas nolikumam žūrija atzina Andru Odumani. Viņas diplomprojekts – „Cēsu alus darītavas revitalizācija”  saņēma arī Valsts pārbaudes komisijas augstāko novērtējumu.

Iepazīstoties ar Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 4 pretendentiem: Lauri Goldbergu, Innu Klasa, Ilzi Dāli un Kārli Vītolu, par labāko žūrija novērtēja Ģeomātikas studijas programmas studenti Innu Klasa.

Šī pasākuma ietvaros noritēja arī profesora Ivara Strautmaņa reģionālās arhitektūras prēmijas izvērtēšanas un pasniegšanas trešā gadskārta. Par šīs balvas īpašnieku kļuva arhitektūras studiju diplomands Valts Gūtmanis.Partneri