IZBRAUKUMA SEMINĀRS ZVIEDRIJĀ, 12.-16.septembris

Latvijas Arhitektu savienība aicina pieteikties izbraukuma semināram Zviedrijā par mūsdienu koka arhitektūru 2018. gada 12. – 16. septembrī.

PIETEIKŠANĀS līdz 1. jūlijam šeit.

Izbraukumā plānots iepazīties ar Stokholmas un Vekšes (Växjö) izteiksmīgākajiem mūsdienu koka arhitektūras piemēriem un noklausīties Linnejas universitātes (Linnaeus University) profesoru Marijas Johansones (Marie Johansson) un Ambroses Dudas (Ambrose Dooda) lekciju par pētījumiem un koka izmantošanu Vekšē.

Vekše (Växjö) – zaļākā Eiropas pilsēta. Šo titulu pilsēta ieguva deviņdesmitajos gados, kad apņēmās samazināt fosīlās enerģijas izmantošanu un līdz 2050. gadam tās izmantošanu pārtraukt pilnībā. Vekše 2013. gadā ir nolēmusi, ka tajā tiks attīstīta apkaime, kurā visas ēkas tiks būvētas, izmantojot koka konstrukcijas. Pilsēta arī apņēmusies, ka līdz 2020.gadam 50% pašvaldības ēku tiks būvētas no koka. Pilsētā atrodas Linnejas universitāte, kurā padziļināti pēta koksni un tās izmantošanu.

Brauciena maršrutā iekļauti gan koka arhitektūras objekti, gan atsevišķi nozīmīgi zviedru arhitektūras objekti un pieminekļi. Programma šeit.

Dalība arhitektiem dod 8 kompetences paaugstināšanas kredītpunktus:
          - 7 formālās izvēles pasākumu sadaļā un
          - 1 neformālās izvēles pasākumu sadaļā

Maksa par izbraukuma semināru:
          - līdz 1.jūlijam - 270 EUR (+PVN);
          - līdz 30.jūlijam – 300 EUR (+PVN);
          - līdz 15.augustam – 350 EUR (+PVN).
Cenā ietilpst lekcijas, ekskursijas, naktsmītnes, ceļa izdevumi un veselības apdrošināšana. Par papildus piemaksu pieejams rezervēt 2-vietīgu kajīti dažādās klasēs, 1-vietīgs numurs viesnīcā, vakariņas viesnīcā (Papildus izmaksas norādītas pieteikuma anketā).

Brīvu vietu uz izbraukuma semināru Zviedrijā vairs nav.

Kontaktpersona: Judīte Skujiņa, tālr.: 67212802, e-pasts: judite.skujina@latarh.lvPartneri