Jaunā Eiropas Bauhaus tīklošanās un sarunu ekspresis Liepājā

22.03.2022

Piektdien Jaunā Eiropas Bauhaus Latvijas kontaktpunkts aicina uz tīklošanās un sarunu ekspreša pirmo pieturu Liepājā. Tiksimies tiešsaistē Liepājas valstspilsētas un Latvijas Arhitektu savienības Facebook lapā, lai apmainītos ar informāciju un noskaidrotu, kā pašvaldība, sabiedriskās organizācijas un uzņēmumi var sadarboties Eiropas zaļā kursa mērķu sasniegšanā. Sarunas tēmas – mājoklis, izglītība, ražošana.

Kad: piektdien, 25. martā, 10.00–11.30
Kur: Saite uz Facebook Live: https://fb.me/e/3taxO5moH

Dalībnieki: 

  • Didzis Jēriņš, Liepājas valstspilsētas pašvaldības izpilddirektora vietnieks būvniecības jautājumos par mājokļu politiku pilsētā, jaunu mājokļu būvniecību, novecojušā dzīvojamā fonda un mikrorajonu atjaunošanu
  • Kristīne Niedre-Lathere, Liepājas Izglītības pārvaldes vadītāja par Zinātnes un izglītības inovāciju centra Dabas māju Zirgu salā
  • Agate Ambulte, biedrības Digitālo inovāciju parks vadītāja par IT iespējām Liepājā
  • Inta Šoriņa, konkursa Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027 Liepājas pieteikuma darba grupas vadītāja par Liepāju 2025.–2027. gadā
  • Ilgvars Kadiķis, LSEZ uzņēmuma Caljan vecākais ilgtspējas speciālists

Sarunu organizē Latvijas Arhitektu savienības Eiropas Jaunā Bauhaus Latvijas kontaktpunkts sadarbībā ar Liepājas valstspilsētas pašvaldību. Moderatore – Ieva Zībārte.

Jaunais Eiropas Bauhaus ir vides, ekonomikas un kultūras stratēģiskā iniciatīva, kas savieno dizainu, ilgtspējību, pieejamību un investīcijas, lai sasniegtu Eiropas zaļā kursa mērķus.
Jaunā Eiropas Bauhaus Latvijas kontaktpunkts ir izveidots ar Kultūras ministrijas atbalstu, lai stimulētu Latvijas līdzdalību iniciatīvā un starpnozaru sadarbību. Latvijas kontaktpunkts ir daļa no kontaktpunktu tīkla visās ES dalībvalstīs.
Ikviens – arhitekti, dizaineri, inženieri, skolas, universitātes, projektu attīstītāji, pašvaldības, organizācijas, kopas, kopienas un indivīdi – ir aicināti piedalīties Jaunā Eiropas Bauhaus iniciatīvās, lai tīklotos, sadarbotos un apmainītos zināšanām.

Informatīvie resursi

Ikdienas informāciju par Jaunā Eiropas Bauhaus Latvijas kontaktpunkta darbību un aktuālajām iniciatīvām var saņemt Latvijas Arhitektu savienības mājaslapā un sociālajos tīklos, kā arī rakstot uz LAS vienoto e-pastu [email protected].

latarh.lv
Instagram / Facebook / YouTube @latarh

Prezentācija par Eiropas zaļo kursu

Jaunais Eiropas Bauhaus

Finansējums

liepaja.lv

Instagram / Facebook / Twitter / YouTube @liepajalv

 

22.03.2022.

Partneri