Konference un meistarklases "DĀRZU MĀKSLA"

09.03.2024

Tieši pirms aktīvās dārzu sezonas sākuma, kad interese par jomu ir augstākajā punktā, "Galantus" organizētajā konferencē "DĀRZU MĀKSLA" profesionāļi dalīsies ar pasaules līmeņa zināšanām, iedvesmu un jaunām idejām, lai sniegtu jaunas idejas un rīkus veiksmīgai sezonai. 

Dārzu dizaina nozares gada pasākumam plānotas 2 daļās: 9. martā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala norisināsies konference no plkst. 9-19, savukārt 10. martā noritēs galveno konferences lektoru vadītas meistarklases šauram interesentu lokam.

Konferences "DĀRZU MĀKSLA" 2024 mērķa auditorija ir cilvēki, kam dārzs ir nopietns hobijs un profesionāļi, kuriem dārzu dizains vai dārzu un apstādījumu radīšana/uzturēšana ir darbs. Meistarklases vairāk paredzētas tieši profesionāļiem, kas projektē vai rada dārzus/apstādījumus vai vēlas paplašināt redzesloku dārzu dizaina virzienā.

Konferenci rīko "Galantus" uzņēmuma 25. jubilejas gada ietvaros, kā vienu no spilgtākajiem šī gada notikumiem nozarē.

Meistarklases:

10.marts – 2 meistarklases plkst. 9.00 Evely Ustav (EE) un 14.00 Nic Howard (UK).

Lektori:

Uzstāsies 10 lektori (4 no tiem ārzemju) + diskusija par ilgtspēju dārzu dizaina nozarē.

Ar atlaižu kodu "LAS" saņem biļeti par 99 EUR. Piedāvājums spēkā līdz 7.martam.

 Lai iegādātos biļeti:

  1. Atrodiet www.darzumaksla.com ieejas biļetes pirkšanas sadaļu un spiediet "pirkt biļeti" uz "KONFERENCE DĀRZU MĀKSLA 2024" (119€);
  2. Nākamajā logā spiediet uz uzraksta "PROMO KODS";
  3. Lodziņā, kas atveras, rakstiet speciālo kodu "LAS";
  4. Pabeidziet reģistrāciju;
  5. Saņemiet e pastā biļeti – QR kodu ieejai.

Biļeti var saglabāt kā e pastu, izdrukāt vai saglabāt elektroniskajā maciņā savā tālrunī! QR kods būs jāuzrāda ieejai konferencē.

Vairāku biļešu iegādes gadījumā rekomendējam reģistrāciju veikt par katru dalībnieku atsevišķi, ievadot konkrētas personas datus, jo līdz pat Konferencei būs nepieciešamība sazināties un nodot svarīgu informāciju tieši dalībniekam!

Vairāk informācijas

Partneri