Latvijas Arhitektu savienības simtgades jubileja 2024. gadā

02.11.2023

Sveicam visus arhitektus, arhitektūras entuziastus un mūsu biedrus, atzīmējot Latvijas Arhitektu savienības 100. dzimšanas dienu 2024. gadā! 

Mēs esam piedzīvojuši daudzas izmaiņas Latvijas arhitektūras ainā un sabiedrībā kopumā. Mēs esam radījuši un piedalījušies simtiem projektu – no dzīvojamām ēkām līdz publiskiem un infrastruktūras objektiem. Mūsu profesija ir attīstījusies un pielāgojusies dažādām vēsturiskām un tehnoloģiskām izmaiņām, un mēs esam devuši ieguldījumu Latvijas vides un kultūras attīstībā.

Šī nozīmīgā jubileja mums ir ne tikai iemesls svinēt, bet arī dziļi pārdomāt to, kāds ir bijis mūsu ceļš un kāpēc tas ir svarīgi. Šajā jubilejas gadā mēs aicinām bijušos un esošos biedrus sadarboties un dalīties savos stāstos un idejās. Gaidīsim arī Jūsu stāstus un atmiņas saistībā ar Latvijas Arhitektu savienību!

Ja Jums ir kāds īpašs notikums, aktivitāte vai atmiņa, kas vēl nav LAS simtgades laika joslā, lūdzu, sūtiet mums e-pastu uz [email protected]. Rakstiet brīvā formātā un, ja iespējams, pievienojiet attēlus vai grafiku. 

Iepazīsties ar LAS simtgades laika joslu!

Partneri