Meistarklase "Vides grafikas dizains" ar Ingūnu Eleri

03.04.2024

16. aprīlī plkst. 17.00 Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un dizaina institūtā notiks šī gada trešā pieredzes apmaiņas meistarklase "Vides grafikas dizains. Dizaina loma un atbildība", kuru vadīs dizaina biroja "H2E" vadošā dizainere, Latvijas Mākslas akadēmijas profesore Ingūna Elere. Apmeklējums sertificētiem arhitektiem dod 1 kompetences paaugstināšanas kredītpunktu formālās izvēles pasākumu sadaļā, taču meistarklasē gaidīti arī citi nozares pārstāvji, studenti un interesenti.

Kad: 16. aprīlī plkst. 17.00-19.00. Ierašanās un reģistrēšanās no plkst. 16.45.
Kur: RTU Arhitektūras un dizaina institūtā, Ķīpsalas ielā 6, Rīgā.
Cik: bez maksas.
KP: Sertificētiem arhitektiem par dalību seminārā tiks piešķirts 1 kompetences paaugstināšanas kredītpunkts formālās izvēles pasākumu sadaļā.

Reģistrēšanās meistarklasei!


"H2E" ir viena no vadošajām dizaina studijām Latvijā, kuru dibinājuši Ingūna Elere, Dagnija Andersone un Holgers Elers. Studija darbojas starpdisciplinārā dizaina jomā, izstrādājot interjerus, identitātes, ekspozīcijas, nestandarta dizaina risinājumus un procesus. "H2E" pārliecība ir, ka videi, kurā dzīvojam, lietām un pakalpojumiem, kurus izmantojam, jābūt kvalitatīviem, funkcionāliem un saprotamiem.

Meistarklasi "Vides grafikas dizains. Dizaina loma un atbildība" vadīs Ingūna Elere, dizaina biroja H2E līdzdibinātāja un vadošā dizainere, Latvijas Mākslas akadēmijas profesore un dizaina kopienas SEGD Rīgas nodaļas (SEGD Riga Chapter) līdzdibinātāja. Ingūnas Eleres un dizaina biroja "H2E" radītie dizaina projekti ieguvuši daudzas starptautiskas dizaina godalgas, tostarp "Red Dot Design Award", "SEGD Award, German Design Award", "IF Design Award", kā arī "Thea Award". 2017. gadā saņemta LR Kultūras ministrijas izcilības balva kultūrā.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties: [email protected], +371 20128097.

Pasākuma laikā var notikt fotografēšana un filmēšana. Iegūtais materiāls tiks izmantots tālākizglītības pasākumu publicitātes nolūkos un var tikt publicēts organizatoru sociālo mediju kontos.

Partneri