Pieredzes apmaiņas meistarklase: Evelīna Ozola. 24-10-2023

17.10.2023
Sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti 2023. gada 24. oktobrī, plkst. 17.00, RTU Arhitektūras fakultātē, aicinām uz otro meistarklasi šajā sezonā, kuru vadīs Rīgas pilsētas galvenā dizainere Evelīna Ozola, piedāvājot lekciju "Nespecializācija".
 
Kad: 2023. gada 24. oktobrī no plkst. 17.00-19.00
Kur: RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas iela 6
KP: Sertificētiem arhitektiem par dalību seminārā tiks piešķirts 1 kompetences paaugstināšanas kredītpunkts formālās izvēles pasākumu sadaļā. 
 
 
Semināra laikā Evelīna Ozola dalīsies ar savu pieredzi – kā organizē savu ikdienas darbu, kā sasniedz mērķus un realizē projektus. 
 
Evelīna Ozola ir arhitekte, urbāniste un publiciste. Kopš 2022. gada viņa ir Rīgas pilsētas galvenā dizainere un rūpējas par vienotu publiskās ārtelpas kvalitātes standartu ieviešanu galvaspilsētā. Studējusi arhitektūru Rīgā un ieguvusi maģistra grādu urbānismā Delftas Tehniskajā universitātē Nīderlandē. 2018. gadā Evelīna bija viena no Latvijas paviljona Together and Apart Venēcijas arhitektūras biennālē kuratoriem. Strādājusi arhitektu birojos MADE arhitekti Rīgā un SVESMI Roterdamā, kā arī līdzdibinājusi apvienību Fine Young Urbanists. Evelīna ir rakstījusi par arhitektūru, pilsētvidi un dizainu interneta un drukātiem izdevumiem, kā arī desmit gadus vadījusi radošo industriju interneta platformu FOLD. Bijusi lektore RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātē, Ūmeo Universitātes Arhitektūras skolā un Karaliskajā Tehnoloģiju institūtā KTH Zviedrijā, programmas direktore Rīgas Tehniskās universitātes Starptautiskajā vasaras skolā.
 
Attēlā: Pilsētas utopijas instalācija "Mierīgi!" Miera ielā. Maketa autori – Evelīna Ozola un Toms Kokins. Makets radīts festivāla SURVIVAL KIT 6 "Utopiskā pilsēta" ietvaros kā radošā kvartāla "Miera ielas republika" iniciatīva. Foto: Kaspars Kursišs.

Partneri