RTU ADI aktualitātes Facebook

10.05.2024

Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un dizaina institūts (RTU ADI) ziņo par izmaiņām sociālo mediju komunikācijā ar nozares pārstāvjiem un plašāku sabiedrību. Turpmāk par institūta aktualitātēm varēs uzzināt tā oficiālajā Facebook lapā "RTU Arhitektūras un dizaina institūts" (@RTUADI). Savukārt RTU ADI struktūrvienības — RTU Arhitektūras skolas — Facebook lapa jūnijā tiks slēgta.

2024. gada 1. janvārī Arhitektūras fakultāte apvienojās ar RTU Dizaina Tehnoloģiju institūtu un tika izveidots Arhitektūras un dizaina institūts, kura struktūrvienība ir Arhitektūras skola. Tā misija ir sekmēt Latvijas arhitektūras, dizaina un tekstila tehnoloģiju nozaru attīstību un nodrošināt izaugsmi šo jomu profesionāļiem jebkurā karjeras posmā.

Gan RTU ADI mājaslapā, gan Facebook lapā regulāri tiek publicēta informācija par norisēm arhitektūras izglītībā un notikumiem, kas saistoši arhitektiem un plašākam arhitektūras interesentu lokam. Tostarp, par tiem, kas rīkoti sadarbībā ar Latvijas Arhitektu savienību.

Partneri