Seminārs "Jumtu drošības aprīkojuma ierīkošana un uzraudzība”

05.05.2024

Latvijas Arhitektu savienība aicina uz pilnveides semināru "Jumtu drošības aprīkojuma ierīkošana un uzraudzība”, kuru vadīs dizaina un amatniecības tehnoloģiju inženieris, jumiķa amata meistars ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi Armands Liede. Tas notiks 29. maijā no plkst. 9.45 Arhitektu namā, Torņa ielā 11, Rīgā.

Dalībnieki iepazīsies ar jumtu drošības aprīkojuma, trošu sistēmu, drošības punktu un norobežojošo konstrukciju izveidošanu un montāžas īpatnībām, ko ievērot pie dažādiem jumtu uzbūves veidiem, kā arī uzzinās par to pieņemšanu ekspluatācijā. Dienas mācību programmu veidos stāstījums par regulējumiem, kas nosaka jumtu drošības sistēmu atbilstību, detalizēta informācija par sistēmu projektēšanas nosacījumiem, drošības sistēmu montāžas kvalitātes pamatprincipiem, kā arī būvdarbu kvalitātes kontroles procesu digitālajā vidē.

Kad: 29. maijā plkst. 9.45–14.50.
Kur: LAS Arhitektu namā, Torņa ielā 11, Rīgā.
Cik: 60 eiro, LAS biedriem (bez biedra naudas parāda) un studentiem — 30 eiro.
KP: semināra apmeklējums sertificētiem arhitektiem dos 2,9 kompetences paaugstināšanas kredītpunktus obligāto formālo pasākumu sadaļā.

Reģistrēšanās semināram!
Semināra programma un plašāka informācija par lektoru.

Armands Liede ir sertificēts jumtu meistars ar 33 gadu pieredzi dažādu jumtu un fasāžu materiālu izvēlē, nomaiņā un restaurācijā. Liede ir Latvijas Jumiķu apvienības valdes priekšsēdētājs, Starptautiskās Jumiķu federācijas valdes loceklis. Piedalījies daudzu nozīmīgu ēku projektēšanā un tehniskajā uzraudzībā Latvijā un ārzemēs.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties: [email protected], +371 20128097.

Pasākuma laikā var notikt fotografēšana un filmēšana. Iegūtais materiāls tiks izmantots tālākizglītības pasākumu publicitātes nolūkos un var tikt publicēts organizatoru sociālo mediju kontos.

Partneri