Seminārs un diskusija par Tukuma pilsētas būvdetaļu fiksāciju

02.07.2024

Papildināta informācija. Semināra ieraksts pieejams Tukuma novada pašvaldības Facebook lapā — šeit.

Tukuma novada pašvaldība aicina 5. jūlijā no plkst. 13.00 līdz 15.00 interesentus piedalīties atskaites seminārā un diskusijā par Tukuma pilsētas būvdetaļu fiksāciju, kurā uzstāsies arī Latvijas Arhitektu savienības prezidents, "Arhitektoniskās izpētes grupa" vadītājs Artūrs Lapiņš.

Seminārā būs iespējams piedalīties gan klātienē Tukuma novada pašvaldības zālē (Talsu ielā 4, Tukumā), kā arī attālināti, skatoties tiešraidi Tukuma novada pašvaldības Facebook lapā. Vietu skaits klātienē ir ierobežots, taču pēc semināra ieraksts tiks saglabāts un to ikvienam būs iespēja noskatīties sev ērtā laikā.

Seminārā uzstāsies Mg. Art. Baiba Eglāja, Dr. Arch. Artūrs Lapiņš un Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un dizaina institūta lektors Jānis Kalniņš. Seminārs noslēgsies ar diskusiju. Par semināra apmeklējumu būs iespēja saņemt organizatoru izsniegtu apliecinājumu.

Pieteikšanās semināram šeit.

Semināru organizē Tukuma novada pašvaldības Tūrisma un mantojuma attīstības nodaļa sadarbībā ar SIA "Arhitektoniskās izpētes grupa".

Partneri