Arhitektu nama telpu īre pasākumiem Rīgā

30.11.2023
Latvijas Arhitektu savienība iznomā Arhitektu nama telpas pasākumiem Vecrīgā – Torņa ielā 11!
 
Nama telpās iespējams rīkot klientu un korporatīvās vai privātās ballītes, produktu prezentācijas, konferences, seminārus, izstādes, koncertus, radošus pasākumus, kāzas un citus pasākumus.
 
Arhitektu namā iespējams organizēt pasākumus 4 zālēs:
 
Lielā zāle

Lielā zāle atrodas Arhitektu nama 2. stāvā, caur plašajiem logiem paveras pievilcīgi skati uz Torņa un Trokšņu ielu un Vecrīgas jumtiem. Īpašās zāles vērtības – lieliska akustika un perfekti noskaņots Estonia flīģelis. Zāli dienas laikā var aptumšot.

Zāles platība ir 73 m², un tā ir piemērota:

  • konferencēm, semināriem, koncertiem – līdz 80 sēdvietām,
  • pasākumiem bez sēdvietām – līdz 100 cilvēkiem,
  • mielastiem ar klātiem galdiem – līdz 50 cilvēkiem.

Zāle piemērota arī izstāžu rīkošanai – ekspozīciju iespējams izvietot gan pie sienām, gan brīvstāvošu.

Svētā Jirgena torņa 2. stāva zāle

Šī torņa zāle atrodas līdzās lielajai zālei un ir piemērota vai nu nelieliem, svinīgiem pasākumiem vai arī kā papildu telpa sarīkojumiem, kas notiek lielajā zālē. Svētā Jirgena torņa 2. stāva zāles platība ir 28 m², tai pa vidu atrodas antīks galds ar krēsliem, tāpēc tā piemērota arī sanāksmēm. Krēsli izvietoti arī visapkārt zālei pa perimetru.

Svētā Jirgena torņa 1. stāva zāle

Šī torņa zāle savukārt atrodas pagrabā, tā ir 24 m² liela un piemērota nelielu, drīzāk oficiālu pasākumu un sapulču rīkošanai aptuveni 15 cilvēkiem. Tāpat zāle noderīga kā papildu telpa sarīkojumiem, kas notiek blakus esošajā pagraba kafejnīcas telpā. Zālei ir laba akustika.

Arhitektu nama kafejnīca

Agrāk te patiešām funkcionēja Arhitektu nama kafejnīca. Tās oriģinālais interjers, ko 1981. gadā veidojis viens no agrākajiem Latvijas Arhitektu savienības priekšsēdētājiem, arhitekts Edvīns Vecumnieks, ir lieliski saglabājies joprojām – mūsdienās padomju modernisma interjeri sabiedriskajās telpās ir retums. Telpa ir 31 m² liela, tajā ir 25 ērtas sēdvietas. Telpa piemērota neformālām apspriedēm vai pasākumiem draugu un ģimenes lokā.

Telpu nomas cenrādis:

Torņa ielas 11 telpu nomas cenrādis
Aprīkojuma un personāla pakalpojumu cenrādis

Vairāk informācijas par telpu apskati, zvanot uz LAS ofisa tālruni: +371 20028097 vai rakstot uz latarh@latarh.lv.

Partneri