Vebināra ieraksts par iekļaujošu un estētisku renovāciju

11.06.2024

4. jūnijā notika ceturtais NEBULA projekta rīkotais vebinārs "Jaunā Bauhaus stāstu" (New Bauhaus Stories) ciklā. Vebinārā tika apskatīta ēku renovācijas problemātika un iespējas šo procesu uzlabot tā, lai tas neaprobežotos tikai ar enerģijas efektivitātes uzstādījumiem, bet pēc būtības atbilstu Jaunā Eiropas Bauhaus pamatprincipiem, kas tiecas radīt iekļaujošu, ilgtspējīgu un skaitu vidi. Tagad iespējams noskatīties vebināra ierakstu.

Seminārā ar pieredzes stāstiem dalījās piecu projektu ("Rehouse", "Drastic", "e-SAFE", "InCUBE", "Fortesie") pārstāvji no dažādām valstīm, iepazīstinot ar aprites renovācijas un ēku noturības pret dabas katastrofām risinājumiem, pētījumiem, digitālajiem rīkiem un citiem iekļaujošu un estētisku renovāciju atbalstošiem instrumentiem.

Lai sekmētu profesionāļu pieredzes apmaiņu un izpratni par Jauno Eiropas Bauhaus, NEBULA projekts rīko mācību pieredžu ciklu vebināru formātā “Jaunā Bauhaus stāsti” (New Bauhaus Stories). NEBULA projekts ir iniciatīva inovāciju piesaistei un pētījumu finansēšanai, lai sekmīgi iedzīvinātu Eiropas Komisijas Jaunā Eiropas Bauhaus iniciatīvu. Šogad cikla ietvaros paredzēts rīkot sešus vebinārus. Nākamie notiks septembrī un oktobrī.

4. jūnija vebināru iespējams noskatīties šeit.

Partneri