Vebinārs par Jaunā Eiropas Bauhaus jaunuzņēmumiem 24. maijā

20.05.2024

24. maijā plkst. 12.30 (pēc Rīgas laika) notiks trešais vebinārs “Jaunā Bauhaus stāstu” (New Bauhaus Stories) ciklā. Vebinārā piedalīsies jaunuzņēmumu pārstāvji no Spānijas, Ukrainas un Beļģijas, lai dalītos pieredzē, kā attīstīt uzņēmējdarbību atbilstoši Jaunā Eiropas Bauhaus (New European Bauhaus) principiem un vērtībām. Pievienoties aicināts ikviens interesents!

Seminārā paredzēts apskatīt jaunuzņēmuma “Nest” fasādes paneļu tehnoloģiju, kas nodrošina dzīves telpu augiem un dzīvniekiem pilsētvidē, vienlaikus sekmējot ēkas akustisko un energoefektivitātes sniegumu. Pieredzē par cenas ziņā pieejamām, videi draudzīgām saliekamajām kupolveida mājām dalīsies jaunuzņēmuma "Geodesic.Life" pārstāve. Savukārt par tiešsaistes platformu, kas atbalsta aprites būvniecību ar vienkāršotu reģenerētu materiālu audita un integrētas vides ietekmes izsekošanas modeļa palīdzību, dalīsies jaunuzņēmuma “Imperfect” pārstāvis.

Reģistrēties 24.maija vebināram iespējams šeit

Lai sekmētu profesionāļu pieredzes apmaiņu un izpratni par Jauno Eiropas Bauhaus NEBULA projekts rīko mācību pieredžu ciklu vebināru formātā “Jaunā Bauhaus stāsti” (New Bauhaus Stories). NEBULA projekts ir iniciatīva inovāciju piesaistei un pētījumu finansēšanai, lai sekmīgi iedzīvinātu Eiropas Komisijas Jaunā Eiropas Bauhaus iniciatīvu. Šogad cikla ietvaros paredzēts rīkot 6 vebinārus. Informāciju par jau notikušajiem vebināriem un to ierakstus iespējams atrast šeit.

Attēls: geodesic.life

Partneri