Apakšsadaļas

Lielā gada balva

  • Dailes teātra priekšlaukums

    SIA MADE arhitekti – Miķelis Putrāms, Linda Krūmiņa, Māra Starka, Mārtiņš Vaskis, Krists Lūkins, Liena Šiliņa, Jēkabs Slava sadarbībā ar Evelīnu Ozolu

Gada balva

  • Koka biroju ēka Lizumā

    SIA MADE arhitekti – Miķelis Putrāms, Linda Krūmiņa, Māra Starka, Krists Lūkins, Jēkabs Slava, Patrīcija Lidere

  • Zāļu pagatavošanas nodaļa

    SIA MUUD – Dins Vecāns, Jurijs Kostirko, Raitis Štobe

Starptautiskās žūrijas īpašā atzinība

  • Valmieras Kurtuve

    SIA Sudraba Arhitektūra – Ilze Liepiņa, Reinis Liepiņš, Dāvis Jansons, Renāte Karjavčenko

Pusfinālisti

  • Klēts ēkas pārbūve par tūrisma mītni

    SIA Arhitektu birojs MG arhitekti – Guntis Grabovskis, Agnese Kalniņa

  • Rīgas Cirka vēsturiskās arēnas pārbūve

    NRJA (No Rules Just Architecture)

  • Starptautisks pilsētplānošanas pasākums MadCity Riga 2022 "Krīze pilsētā"

    SIA Grupa93

  • Mārupes mūzikas un mākslas skolas pārbūve

    SIA AR.4 – Andris Vītols, Ieva Spriņģe, Dāvis Dauvarts, Rita Četverņa sadarbībā ar Ieva Rīta

  • Mācību centrs ar solāro jumtu Mārupē

    SIA GoodPattern – Guntis Ziņģis, Kristīna Reinberga

  • Ogres Valsts ģimnāzija

    SIA NAMS

  • Dr. Mauriņa klīnika

    SIA Didrihsons arhitekti – Gatis Didrihsons, Ineta Solzemniece-Saleniece

  • Gustava biznesa centrs - 1. kārta

    SIA Vilnis Mičulis – Fricis Vilnis, Kārlis Mičulis, Dāvis Markus

Pārējie iesniegtie darbi

  • Saimniecības ēkas Dūrmuižā

    SIA AHA Studio – Laura Auce, Alise Hermane

  • Atpūtas namiņš Saulkrastos

    Arh. Mārcis Mežulis

  • Vertikāles

    SIA Bonava Latvija

  • Mobils vides objekts Zvaigznāja KUBS

    SIA NOONSOON – Liena Šiliņa

  • Renaissance

    SIA Sarma Norde Arhitekti – Visvaldis Sarma, Elvijs Sprudzāns

  • WINFINITY DARBA TELPA

    SIA Carlson – Ēriks Karlsons

  • T/C Latvija (TCL)

    TCL – Ernests Cerbulis, Ints Menģelis, Toms Kampars, Karola Rubene, Uldis Jaunzems-Pētersons, Austra Bērziņa, Kalvis Kidals, Andris Strazds

  • Ola Foundation ēku komplekss

    AS UPB – Arh. Uldis Pīlēns, piedaloties SIA UPB Projekti – Dzintars Heinsbergs, Inese Žaļima

  • Dienas aprūpes centrs un sociālās rehabilitācijas centrs “Ādažu Ūdensroze”

    SIA Alberta projekts – Arh. Dēvijs Šīraks, Monta Brūvere, Ilgvars Gravnieks

  • Carnikavas pamatskolas pārbūve un paplašināšana

    Pamatprojekts 2018. gads – SIA Firma L4 un SIA Baltex Group; Būvprojekta izmaiņas 2021. gads – SIA ArhiCom

  • 4 daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku jaunbūve

    SIA VV Projekts – Arh. Egils Raņķis

  • K11E

    SIA Alsins Architecture – Harijs Alsiņš, Aija Bēliņa, Luīze Eglīte, Alīna Beitane, Ieva Stradiņa, Evelīna Bērziņa

  • ELVI tirdzniecības kvartāls Mārupē

    SIA Arhitektu birojs LOFT – Ģirts Kalinkevičs, Everita Gavrilova, Marija Moļiboga

  • Apiņi

    Arh. Mārtiņš Šifers ( Martin von Schiffer)

  • Rundāles ūdensdzirnavas

    SIA Rundāles Dzirnavas

  • Hāmaņa muiža

    SIA Arhitekti Ārgaļi, SIA Plio

  • Pagalms87

    SIA River Properties

  • Administratīvas ēkas pārbūve par dzīvojamo ēku

    SIA LDU izpētes un projektēšanas birojs Kroks

  • Jelgavas Vecpilsētas kvartāla vēsturiskās apbūves revitalizācija

    SIA LIVLAND GROUP, Ēriks Cērpiņš

  • TC Spice Promenāde

    SIA Lejnieku projektēšanas birojs

  • Mārupes Dārzs

    SIA RUUME arhitekti

  • Laboratorijas ēkas pārbūve

    SIA GB Studio

  • Ekspozīcija “Māja stāsta”

    Koncepcija un dizains – DJA, tehnoloģijas un menedžments – SOLAVI, izgatavošana un montāža – YES WE CAN, multimediji – Putnu studija, programmēšana – TAPP

  • Ekspozīcija “Duālā realitāte”

    Koncepcija un dizains – SIA DJA, tehnoloģijas un menedžments – SIA SOLAVI, izgatavošana un montāža – SIA YES WE CAN, multimediji – SIA Putnu studija, programmēšana – SIA TAPP

  • Brīvvalsts dārgumu nams

    SIA BIROJS T22 – Arh. Laura Krastiņa

Partneri