Apakšsadaļas

Sadarbībā ar

Kultūras ministrija

Arhitektūra ir sava laika sabiedrības vērtību, ideālu un ideju telpiskais pieraksts, kas kultūras mantojuma formā saglabā šo vēstījumu nākamajām paaudzēm. Kultūras ministrijas atbalstītā Latvijas Arhitektūras gada balva ir nacionālas nozīmes apbalvojums arhitektūrā, kas reizē ir profesionāla atzinība ēku autoriem un atvērts dialogs ar plašu sabiedrību par arhitektūras lomu mūsu dzīves telpā.

Kultūras ministrija

VKKF

Latvijas Arhitektu savienības rīkotā Latvijas Arhitektūras gada balva ir ne tikai arhitektu veiksmes stāstu gadagrāmata. Tas ir plašs, daudzpusīgs un demokrātisks dialogs ar sabiedrību par vides veidošanas mākslas aktualitātēm un ikviena indivīda spēju ietekmēt to virzību. Arhitektūra ir visapkārt mums un no tās ietekmes izvairīties nav iespējams, tādēļ ikviena indivīda tiesības dzīvot kvalitatīvā vidē vienlaikus ir arī viņa pienākums aktīvi iesaistīties tās veidošanā. Valsts Kultūrkapitāla fonds, uzskatot šo dialogu par valstiski nozīmīgu manifestāciju, atbalsta Latvijas Arhitektūras gada balvas rīkošanu.

VKKF

Latvijas Arhitektu savienība

Aicinām uz sadarbību organizācijas, iestādes, uzņēmējus un citus interesentus!
Sadarbojoties Latvijas Arhitektu savienības rīkotajā Latvijas Arhitektūras gada balvā, būs iespēja parādīt savu uzņēmumu augsta līmeņa mērķauditorijai, kas ietver lokālu un starptautisku publiku, ar vairāk nekā 2500 interesentiem. Pasākums piedāvā iespēju pozicionēt uzņēmumu, kā sadarbības partneri, kas akcentē izcilākos sasniegumus Latvijas arhitektūrā un nozares attīstībā, kā arī veicina sabiedrības izpratni par arhitektūru. Šī būs ilgtermiņa iespēja gan reklamēt savu darbību pēc pasākuma norises, gan izveidot partnerības tīklu reģionāli un starptautiski.
 
Atskats uz LAGB 2023
Vairāk informācijas par sadarbības iespējām
Latvijas Arhitektu savienība

Lielais partneris

VEF KVARTĀLS

Arhitektūrai kā pilsētvides rakstura un funkcionalitātes veidotājai jāspēj radīt inovatīvi risinājumi, domājot par sinerģiju starp vēstures vērtībām, dabu un cilvēku ikdienas straujo ritmu. VEF KVARTĀLS ar pietāti pret industriālo mantojumu atjauno vēsturiskās rūpnīcas VEF ēkas un teritoriju, radot mūsdienīgu vidi biznesam, jaunām idejām un laikmetīgiem kultūras notikumiem. Šobrīd VEF KVARTĀLU par savām radošajām mājām ir izvēlējušies vairāk nekā 60 uzņēmumi un pakalpojumu sniedzēji, kas veido veiksmīgu sinerģiju ar konceptveikaliem, bāriem un pasākumu vietām gan iekštelpās, gan ārtelpā.

VEF KVARTĀLS

Partneri

VELUX

VELUX Latvia atbalsta Latvijas Arhitektūras gada balvu, lai sniegtu savu ieguldījumu Latvijas arhitektūras kultūrā. Mēs esam uzkrājuši ilggadēju pieredzi atbalstā arhitektiem, tāpēc augsti novērtējam aktivitātes, kas ļauj tuvināt arhitektūru sabiedrībai. VELUX redz Gada balvas pasākumus kā lielisku platformu, lai aktualizētu dienas gaismas, svaiga gaisa un veselīga iekštelpu klimata nozīmi, kā arī, lai palielinātu sabiedrības informētību par labas dzīves vides kvalitāti.

VELUX

Pillar

Latvijas Arhitektūras gada balva ir gada centrālais notikums Latvijas arhitektūrā, kas atspoguļo esošās arhitektūras tendences un vērtības – kvalitāti, izcilību un profesionalitāti. Uz šīm vērtībām jeb pīlāriem tiek balstīts arī Pillar darbs, tādēļ esam gandarīti par to, ka varam sniegt ieguldījumu šī nozīmīgā pasākuma organizēšanā. Kā nekustamā īpašuma attīstītāji esam ieinteresēti kvalitatīvas pilsētvides attīstībā un arhitektonisku vērtību radīšanā. Latvijas Arhitektūras gada balvas augstvērtīga norise ir kā novērtējums mūsu kopējam darbam.

Pillar

Knauf

Atbalstot Latvijas Arhitektūras gada balvu, Knauf godina jaunrades brīvību, profesionālo prasmi un uzdrīkstēšanos. Knauf vērtības vienmēr ir bijušas ne tikai kvalitāte, efektivitāte un inovācijas, bet noteikti arī ilgtspējīga, videi un cilvēkam draudzīga būvniecība, kuras izaugsmi veicina Latvijas radošie arhitekti.

Rītdienas pierasījums top šodien!

Knauf

Komforts

SIA "EVA - SAT" piederošo veikalu tīkla KOMFORTS galvenais darbības virziens ir augstas kvalitātes sanitāras un apkures tehnikas mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums kļuvis par vienu no vadošajiem santehnikas un apkures tehnikas tirgotājiem Latvijā. Pateicoties preču augstajai kvalitātei, daudzveidīgam piedāvājumam un ātrai piegādei, par patstāvīgiem klientiem ir kļuvušas vairāki Latvijā labi pazīstami dizaina, celtniecības un arhitektu biroji. Tādēļ liels gods, ka varam atbalstīt Latvijas Arhitektūras gada balvu, kurā tiek izvirzīti daudzi mūsu sadarbības partneri.

Komforts

Tikkurila

SIA Tikkurila ir apdares krāsu, industriālo pārklājumu un ar krāsu produktiem saistītu preču importētājs un izplatītājs Latvijā. Uzņēmums Latvijā darbojas kopš 1993.gada un ietilpst globālā pārklājuma ražošanas uzņēmuma PPG sastāvā. Latvijā uzņēmums pārstāv Baltijas līmenī spēcīgo krāsu zīmolu Vivacolor, starptautiski atzīto krāsu un pārklājumu zīmolu Tikkurila, kā arī krāsotāju darbarīkus Anza. Tikkurila preces ir pārstāvētas lielākajos būvmateriālu un apdares materiālu veikalos visā Latvijā.

Tikkurila

Atbalstītāji

DEKO

Dizaina, arhitektūras un dzīvesstila žurnāls Latvijā. Izdevuma uzmanības centrā – idejas un radoši risinājumi mājoklim, labākie Latvijas arhitektūras un interjera piemēri, pilsētas dzīvokļi un lauku mājas, pasaules un vietējā dizaina jaunumi, iedvesmojoši dārzi un praktiski atradumi labākai dzīvei.

DEKO

Viesnīca Neiburgs

Vieta, kur sastapt sevi. Tevi veido tas, kur tu dzīvo, tu esi tas, ko tu ēd, un tas, ko tu redzi.
Viesnīca Neiburgs ir vēsturisks ģimenes īpašums. Viesiem tajā tiek piedāvāti 55 numuri, no kuriem paveras brīnišķīgi skati uz Rīgas Domu vai līkumotajām Vecrīgas ieliņām, kā arī pilsētā iecienīts restorāns, biznesa centrs, konferenču telpas, trenažieru zāle un SPA. 
Viesnīca Neiburgs

Delfi

“Delfi” kā vadošajam ziņu medijam Latvijā ir svarīgi nodrošināt visplašāko un daudzpusīgāko Latvijā un pasaulē notiekošā atspoguļojumu, tādējādi veidojot ieinteresētāku un daudzpusīgāku sabiedrību. Mēs ticam, ka tādi nozares apbalvojumi kā Latvijas Arhitektūras gada balva un “Delfi” īpaši šim notikumam veidotais auditorijas balsojums veicina gan nozares labāku atpazīstamību, gan izpratni un paplašina sabiedrības zināšanas par tās būtisko veikumu.

Delfi

Flanders-Latvia

Flāmu diplomātiskā pārstāvniecība Polijā un Baltijas valstīs ir diplomātiska iestāde, kas pārstāv Flāmu reģionu, kas ir viens no Beļģijas federālās valsts reģioniem un kam ir pilnvērtīgas līgumu noslēgšanas pilnvaras. Diplomātiskā pārstāvniecība darbojas Varšavā kā Beļģijas vēstniecības sastāvdaļa, un tā veic Flāmu valdības intereses aizstāvēšanu un pārstāvēšanu Polijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Flāmu diplomātiskā pārstāvniecība ir pirmais saziņas punkts visos jautājumos, kas saistīti ar Flāmu valdību un tās kompetenci. Šīs decentralizētās kompetences ietver izglītību un pētniecību, mākslu un kultūru, vidi un infrastruktūru, lauksaimniecību un zvejniecību, ekonomiku un nodarbinātību.

Flanders-Latvia

Partneri