Arhitektu lielā ziemas balle “Baltā dūna -2015”

2015. gada 11. decembrī Ventspilī norisināsies „Baltā dūna” 2015 un skate “Labākie realizētie darbi arhitektūrā Ventspils pilsētā 2014. un 2015. gadā”

 Ventspils turpina iesākto tradīciju, aizejot vecajam gadam, pulcināt kopā arhitektus no visas Latvijas, lai izvērtētu iepriekšējā gadā paveikto un pabūtu kopā svētku noskaņā. Jau četrpadsmito reizi arhitekti tiek aicināti uz ziemas pasākumu “Baltā dūna” un gada skates “Labākie realizētie darbi arhitektūrā Ventspils pilsētā 2014. un 2015.gadā” apbalvošanas ceremoniju Ventspilī.

Pasākumā tiks pasniegta lielā balva “Baltā dūna - 2015” un tās ieguvējam tiks piešķirts godpilnais tituls „Zoss – 2015”. Šī balva, kā jau iepriekšējos gados, ir pārsteigums un tā var būt par jebkuru aktivitāti arhitektūras jomā Ventspils pilsētā: par labāko projektu, labāko realizāciju, labāko noorganizēto pasākumu, labāko darbu žūrijā, ieguldījumu Ventspils pilsētas vizuālā tēla veidošanā, labāko ideju skiču konkursa piedāvājumu, labāko publikāciju utt. Balvas nominācijas nosaka domes Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļa, tās ieguvēju izvērtē pasākuma laikā, visiem dalībniekiem balsojot (aizpildot iepriekš sagatavotas anketas).

  •       Balva „Zoss” tiek pasniegta katru gadu, bet to nav iespējams iegūt divas reizes – tā ir vienreizēja un paliekoša kā liels taustāms apbalvojums lielas dūnu segas veidolā.
  •       Tāpat tiks nominētas “AITAS un AUNI– 2015”, kas arī, visnotaļ, ir cienījamas balvas, kuru iegūšanai jāpieliek ne mazums arhitektoniskas izdomas, veiksmes un darba.
  •       Pasākuma īpašais viesis –firma “Misura” “kurš, kā vienmēr informē mūs par  Vācijas firmas “Gira” jaunākajiem sasniegumiem elektronikas un apgaismes tehnoloģiju pielietojumā arhitektūras objektos.

 Viesu informācijai:

  • Pasākums norisināsies 2015. gada 11. decembrī.
  • Norises vieta: Ventspils tehnikuma telpās Saules ielā 15, krogā “Zītari” un noslēguma pasākums Teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē, Karlīnes ielā 40, Ventspilī.
  • DRESSCODE: -  “CASUAL” jeb “Brīvais stils”
  • Par piedalīšanos lūdzam informēt:

pa telefonu 63601162 vai

e-pastu: jana.minalgo@ventspils.lv; apn@ventspils.lv

  • Dalības līdzmaksājums ir 15,00 EUR (līdz 7.12.2015.) Līdzmaksājums jāpārskaita pasākuma operatoram I/K „LAVATERA”, PVN reģ. Nr. LV 41202026561, AS SEB banka UNLALV2X, konts LV94UNLA0050014306077
  • Līdzmaksājums veicot maksājumu uz vietas, pasākuma laikā ir 17 EUR
  • Uz balli jāierodas, līdzi ņemot, „dzērienu groziņu” un labu garastāvokli.

Viesu ērtībām:

Personīgās automašīnas būs iespējams novietot Ventspils tehnikuma kompleksa auto stāvvietā, Lielā Dzirnavu ielā vai publiskajā autos stāvvietā Platā ielā. Beidzot autobusa ekskursiju, pirms pārbraukšanas uz Teātra namu “Jūras vārti”, tiks organizēta pieturvieta pie iepriekš minētajām auto stāvvietām, lai apmeklētāji varētu pārvietot savu auto transportu uz auto stāvvietu pie Teātra nama “Jūras vārti”.

Pasākuma PROGRAMMA

Vairāk informācijas šeitPartneri