Apakšsadaļas

Dzīvojamās mājas-savrupmājas jaunbūve

Dzīvojamā māja izvietota Bulduru prospektā Jūrmalā, zonā, kur atrodas gan vēsturiskā, gan jaunā apbūve. Dzīvojamā māja ir projektēta kā dzīvs organisms, kas radies, cieši sadarbojoties arhitektiem un Pasūtītājai. Radīt mūsdienīgu māju, kura organiski iekļautos Jūrmalas vidē, bija Pasūtītājas pamatuzdevums. Dzīvojamā māja projektēta ģimenei – īpašniecei ar vīru un diviem viņu bērniem – puikām. Mājas apjoms ir robeža starp ielu un iekšējo dienvidu atpūtas zonu. Līnija – ieejas durvis – izeja uz dārzu – ēkas horizontālā ass, pa kuru iet 1. stāva telpas – garāža, bērnu virtuve – atpūtas stūris ar palīgtelpām, kāpnes ar liftu un viesu istaba ar kamīnu ar virtuves un ēdamzāles zonu. Horizontālā ass vainagojas ar terasi ar panorāmas stiklojumu un izeju uz dārzu. Kāpnes un lifts ir otrā ēkas vertikālā ass, uz kuras balstās pārējie līmeņi – otrajā līmenī divas bērnu istabas, divas viesu guļamistabas, trešajā līmenī saimnieku bloks ar guļamistabu, vannas istabu, atpūtas zonu un terasi, ceturtajā līmenī – atpūtas telpas un izeja uz terasēm. Visas projekta detaļas izriet viena no otras un veido kopēju neatkārtojamu noskaņu.

Autori: Arhitekte Tatjana Kurdjumova, arhitekte Anna Vasiļjeva, būvinženieris Andrejs Kostins, 3d mākslinieks Sergejs Zarovnijs

Pasūtītājs: Oksana Pasters

Adrese:
Jūrmala, Bulduru prospekts 34

Tehniskie rādītāji:
2014

Nodošana ekspluatācijā:
2015

Būvnieks:
SIA BCC Consulting

Nozīmīgākie apakšuzņēmēji, partneri:
SIA "Lerix", SIA "AMG montāža", SIA "Glazeri", SIA "Korogrīdas", SIA "Caverion", "AM Studio", "Lat Grand" SIA, SIA "R.P.Group", SIA "Decorcentrs oikos.lv"

Pievienoto fotoattēlu autors:
Silvija Danelsone DANSIGA un Vadims Šiščikovs

Partneri