Apakšsadaļas

Sadarbībā ar

Kultūras Ministrija

Arhitektūra ir sava laika sabiedrības vērtību, ideālu un ideju telpiskais pieraksts, kas kultūras mantojuma formā saglabā šo vēstījumu nākamajām paaudzēm. Kultūras ministrijas atbalstītā Latvijas Arhitektūras gada balva ir nacionālas nozīmes apbalvojums arhitektūrā, kas reizē ir profesionāla atzinība ēku autoriem un atvērts dialogs ar plašu sabiedrību par arhitektūras lomu mūsu dzīves telpā.

Kultūras Ministrija

Partneri

VELUX

VELUX Latvia atbalsta Latvijas Arhitektūras gada balvu, lai sniegtu savu ieguldījumu Latvijas arhitektūras kultūrā. Mēs esam uzkrājuši ilggadēju pieredzi atbalstā arhitektiem, tāpēc augsti novērtējam aktivitātes, kas ļauj tuvināt arhitektūru sabiedrībai. VELUX redz Gada balvas pasākumus kā lielisku platformu, lai aktualizētu dienas gaismas, svaiga gaisa un veselīga iekštelpu klimata nozīmi, kā arī, lai palielinātu sabiedrības informētību par labas dzīves vides kvalitāti.

VELUX

VKKF

Latvijas Arhitektu savienības rīkotā Latvijas Arhitektūras gada balva ir ne tikai arhitektu veiksmes stāstu gadagrāmata. Tas ir plašs, daudzpusīgs un demokrātisks dialogs ar sabiedrību par vides veidošanas mākslas aktualitātēm un ikviena indivīda spēju ietekmēt to virzību. Arhitektūra ir visapkārt mums un no tās ietekmes izvairīties nav iespējams, tādēļ ikviena indivīda tiesības dzīvot kvalitatīvā vidē vienlaikus ir arī viņa pienākums aktīvi iesaistīties tās veidošanā. Valsts Kultūrkapitāla fonds, uzskatot šo dialogu par valstiski nozīmīgu manifestāciju, atbalsta Latvijas Arhitektūras gada balvas rīkošanu.

VKKF

Atbalstītāji

Pillar

Latvijas Arhitektūras gada balva ir gada centrālais notikums Latvijas arhitektūrā, kas atspoguļo esošās arhitektūras tendences un vērtības – kvalitāti, izcilību un profesionalitāti. Uz šīm vērtībām jeb pīlāriem tiek balstīts arī Pillar darbs, tādēļ esam gandarīti par to, ka varam sniegt ieguldījumu šī nozīmīgā pasākuma organizēšanā. Kā nekustamā īpašuma attīstītāji esam ieinteresēti kvalitatīvas pilsētvides attīstībā un arhitektonisku vērtību radīšanā. Latvijas Arhitektūras gada balvas augstvērtīga norise ir kā novērtējums mūsu kopējam darbam.

Pillar

Delfi

Lai gan daudzi nozares meistari nepiekritīs, uzdrošināmies apgalvot, ka arhitektūra ir vistautiskākā no mākslām, jo ar to ikdienā saskaras vislielākā daļa sabiedrības – arhitektūrai iet garām, tajā ieiet iekšā, to vēro, sajūt tās enerģiju, vibrācijas. Tāpēc Delfi ar prieku pilda misiju ik gadu publikas balsojumā parādīt tautai arhitektūru, bet arhitektiem tautas balsi.

Delfi

Knauf

Atbalstot Latvijas Arhitektūras gada balvu, Knauf godina jaunrades brīvību, profesionālo prasmi un uzdrīkstēšanos. Knauf vērtības vienmēr ir bijušas ne tikai kvalitāte, efektivitāte un inovācijas, bet noteikti arī ilgtspējīga, videi un cilvēkam draudzīga būvniecība, kuras izaugsmi veicina Latvijas radošie arhitekti.

Rītdienas pierasījums top šodien!

Knauf


Partneri