Apakšsadaļas

Sadarbībā ar

Kultūras Ministrija

Arhitektūra ir sava laika sabiedrības vērtību, ideālu un ideju telpiskais pieraksts, kas kultūras mantojuma formā saglabā šo vēstījumu nākamajām paaudzēm. Kultūras ministrijas atbalstītā Latvijas Arhitektūras gada balva ir nacionālas nozīmes apbalvojums arhitektūrā, kas reizē ir profesionāla atzinība ēku autoriem un atvērts dialogs ar plašu sabiedrību par arhitektūras lomu mūsu dzīves telpā.

Kultūras Ministrija

Partneri

VKKF

Latvijas Arhitektu savienības rīkotā Latvijas Arhitektūras gada balva ir ne tikai arhitektu veiksmes stāstu gadagrāmata. Tas ir plašs, daudzpusīgs un demokrātisks dialogs ar sabiedrību par vides veidošanas mākslas aktualitātēm un ikviena indivīda spēju ietekmēt to virzību. Arhitektūra ir visapkārt mums un no tās ietekmes izvairīties nav iespējams, tādēļ ikviena indivīda tiesības dzīvot kvalitatīvā vidē vienlaikus ir arī viņa pienākums aktīvi iesaistīties tās veidošanā. Valsts Kultūrkapitāla fonds, uzskatot šo dialogu par valstiski nozīmīgu manifestāciju, atbalsta Latvijas Arhitektūras gada balvas rīkošanu.

VKKF

Krassky

 
Sūfiju gudrais INAJATS HANS ir teicis, ka vieni cilvēki meklē skaistas vietas, bet otri vietas padara skaistas. Interjera salons KRASSKY palīdz iekārtot arhitektu radītās formas, palīdz radīt to būtisko arhitektūras šķautni, kuru mēs ikdienā apdzīvojam. KRASSKY pieeja interjera priekšmetu un faktūru atlasei ir vienkārša – ja tas ir apbūris mūs pašus, tas, cerams, iedvesmos arī laba dizaina cienītājus. Mēs esam daļa no arhitektūras vides, mēs esam nozarē un kopīgi darbojamies, mēs vēlamies, lai šī nozare aug un attīstās un lai tai ir augsts standarts. Tāpēc mēs piedalāmies, tāpēc mēs atbalstām un tāpēc mēs runājam par izglītību šajā jomā, tāpēc mēs uzskatām, ka labu dizainu ir pelnījis katrs.
 

Krassky

Atbalstītāji

Delfi

Lai gan daudzi nozares meistari nepiekritīs, uzdrošināmies apgalvot, ka arhitektūra ir vistautiskākā no mākslām, jo ar to ikdienā saskaras vislielākā daļa sabiedrības – arhitektūrai iet garām, tajā ieiet iekšā, to vēro, sajūt tās enerģiju, vibrācijas. Tāpēc Delfi ar prieku pilda misiju ik gadu publikas balsojumā parādīt tautai arhitektūru, bet arhitektiem tautas balsi.

Delfi


Partneri